WSTĘP.

 

 

Szanowni Państwo,

 

Od pierwszych latach tego tysiąclecia, Polska stała się celem licznych hiszpańskich inwestycji ponieważ przyciąga wielkim potencjałem rozwoju. Jednak aktualnie pojawiła się tendencja odwrotna, bowiem coraz więcej polskich firm i inwestorów, decyduje się osiedlić na rynku w Hiszpanii, co już po kryzysie z 2007 roku, oferuje ogromne możliwości.

 

W związku z tym, mamy przyjemność udostępnić Państwu nasz przewodnik: "Jak robić biznes w Hiszpanii - 2017". Na stronach przewodnika znajdziecie Państwo podstawowe informacje na temat hiszpańskiego systemu administracyjnego, ekonomicznego, prawnego i księgowego a także mnóstwo danych, które z pewnością będą przydatne w rozwoju projektu.

 

Varés & Asociados to referencyjna kancelaria jeśli chodzi o sprawy będące przedmiotem współpracy polsko-hiszpańskiej. W ciągu ostatnich piętnastu lat pomogliśmy setce klientów narodowości polskiej rozwinąć działalność gospodarczą w Hiszpanii. Znamy wyzwania, jakie te projekty niosą za sobą, wiemy też jak je rozwiązać pomyślnie.

 

Czy jest to proste nabycie nieruchomości w Hiszpanii, złożona transakcja handlowa, utworzenie działalności czy postępowanie sądowe przeciwko hiszpańskiej firmie, możemy Państwu pomóc.

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Juan Antonio Godoy

 

Adwokat od 2004 r. Jest członkiem Rad Adwokackich w Madrycie oraz w Warszawie, absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Autonomicznego w Madrycie, MBA w London Business School/Politechniką Warszawską oraz Master w Zarządzaniu Międzynarodowym na CECO oraz profesorem Prawa Hiszpańskiego na Uniwersytecie Warszawskim. 

 

 

POWRÓT

śledź nas w mediach społecznościowych: