Varés & Asociados. Komunikacja. Skuteczność. Cena. Twoi zaufani prawnicy w Hiszpanii.

Oferujemy profesjonalną pomoc prawną najwyższej jakości osobom fizycznym i polskim firmom prowadzącym interesy w Hiszpanii.

Szanowni Państwo,

 

serdecznie witamy na naszej stronie internetowej www.bizneshiszpania.com, portalu kancelarii adwokackiej Varés & Asociados dla polskich przedsiębiorców i inwestorów prywatnych, prowadzących interesy w Hiszpanii.

 

Od pierwszych latach tego tysiąclecia, Polska stała się celem licznych hiszpańskich inwestycji ponieważ przyciąga ogromnym potencjałem rozwoju. Jednak aktualnie pojawiła się tendencja odwrotna, bowiem coraz więcej polskich firm i inwestorów, decyduje się osiedlić na rynku w Hiszpanii, co już po kryzysie z 2007 roku, oferuje ogromne możliwości.

 

Varés & Asociados to  referencyjną kancelarią jeśli chodzi o sprawach będących przedmiotem współpracy polsko-hiszpańskiej. Jako prawnicy polskie w Hiszpanii, w ciągu ostatnich piętnastu lat pomogliśmy setce klientów narodowości polskiej rozwinąć działalność gospodarczą w Hiszpanii. Znamy wyzwania, jakie te projekty niosą za sobą, wiemy też jak je rozwiązać pomyślnie.

 

Nasza działalność opiera się na trzech zasadach:

  • Komunikacja: Jesteśmy świadomi znaczenia każdego biznesu, wiemy jak frustrujący jest brak wiadomości lub pomocy, gdy są ona potrzebne. Jest to szczególnie istotne, gdy sprawa toczy się na odległość pomiędzy Hiszpanią i Polską. Dlatego oferujemy naszym klientom informację telefoniczną 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Odpowiadamy również na więcej niż 90% maile w ciągu jednej godziny od ich otrzymania. Kontakt odbywa się w języku ojczystym klienta i zawsze sprawa jest prowadzona przez prawnika aby w ten sposób uniknąć niedokładności, opóźnień i niedogodności.
  • Skuteczność: wiemy, że klient oczekuje konkretnych rozwiązań dotyczących konkretnych problemów, gdy udaje się do prawnika. Nasi prawnicy mają wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach specjalizacji, a cechuje ich pełen profesjonalizm. Dlatego zawsze proponujemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla każdego problemu.
  • Cena: ścisła kontrola naszych kosztów stałych, analiza efektywności każdego możliwego sposobu działania pozwala nam oferować  konkurencyjne ceny w stosunku do jakości świadczonych usług. Opłaty te są uzgadniane wcześniej z klientem.

Czy jest to proste nabycie nieruchomości w Hiszpanii, złożona transakcja handlowa, utworzenie działalności czy postępowanie sądowe przeciwko hiszpańskiej firmie, możemy pomóc.

 

Skontaktuj się z nami. Będziemy zadowoleni jeśli będziemy mogli pomóc!

Juan Antonio Godoy

 

Adwokat od 2004 r. Jest członkiem Rad Adwokackich w Madrycie oraz w Warszawie, absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Autonomicznego w Madrycie, MBA w London Business School/Politechniką Warszawską oraz Master w Zarządzaniu Międzynarodowym na CECO oraz profesorem Prawa Hiszpańskiego na Uniwersytecie Warszawskim. 

śledź nas w mediach społecznościowych | síganos en las redes sociales | follow us on social media